7 šokujících sexuálních tradic, které stále existují

Pojďme se společně podívat na sedm nejzajímavějších sexuálních tradic z celého světa, o kterých jste nejspíš ani neslyšeli. A to jste možná slyšeli o skoro všem.

Žádné líbání

V Mosambiku kmen Tonga považuje líbání za nechutné a nehygienické, protože zahrnuje výměnu slin. Ale tak zákaz líbání není ani akt sexuální represe. Tongové nemají vůbec žádné problémy s veřejným nebo rituálním sexem. To je úplně super, ale líbání je přes čáru. Ukázalo se, že to pro ně není úplně jedinečné. Asi polovina světových společností považuje líbání za odporné. Jak divné!

Žádný sex ve dne

Polyamorie není ve světové kultuře nijak zvlášť vzácná, ale jedna jihoafrická kultura jí klade zvláštní omezení. V zásadě zde platí pravidlo, že můžete mít sex s kým chcete… pokud je to v noci. Zdá se, že sex během dne z vás dělá nějaké podlidské zvíře, ať už jste vdaná nebo ne. Existují samozřejmě výjimky. Pokud je bouřka, právě se vám zdál zlý sen, nebo pokud se muž právě vrátil ze zabíjení krokodýla, krajty nebo hyeny, všechna pravidla jsou mimo hru.

Tip: Pokud chcete popustit uzdu fantazii, vyzkoušejte sex po telefonu. Právě erotická linka udělá z vaší masturbace nezapomenutelný zážitek.

Dočasná manželství

V některých muslimských sektách, zejména v Íránu, jsou lidé hrdí na to, že nacházejí mezery v pravidlech náboženství. V Íránu mohou být nesezdané páry, které se drží za ruce na veřejnosti, zatčeny, pokutovány nebo zbičovány. Proto zavedli dočasné povolení k sňatku. Je to jako manželství s určitým datem vypršení platnosti v rozmezí od několika minut až po několik let. Některé páry to používají jako „zkušební manželství“, než se plně zavazují, takže mohou dělat vše, co mohou dělat manželé. Někteří to však používají jen jako zástěrku k v podstatě legalizaci prostituce.

Naprostý zákaz

Na velmi izolovaném irském ostrově Inis Baeg (známějším jako Inisheer) je sex v zásadě považován za zlý a nezdravý. Sexuální represe zde byly tak extrémní, že i samotné koupání bylo považováno za hříšné, protože zahrnuje nahotu. Bylo považováno za příliš sexuální, než aby rodiče objímali své děti, protože zahrnovalo tělesný kontakt. Manželské páry považovaly pohlavní styk za „nezbytné zlo“, které musí být „vydrženo“ pro plození. Aby si to ale nikdo neužil, páry se sexovaly potmě a téměř úplně oblečené, jen si ze spodního prádla vytahovaly potřebné kousky.

Povolená nevěra

Indonésané mají sedmkrát ročně festival s názvem Pon, při kterém vystupují na posvátnou horu, aby tam měli mimomanželský sex. Samozřejmě, že hora je nyní obecně známá jako Sex Mountain, což zní jako největší jízda v Disneylandu nebo tak něco. To je přijímáno jako zcela normální a dokonce se to ani nepočítá jako podvádění. Věříš tomu? Pokud někdo vykoná pouť a má sex na hoře všech sedmkrát, říká se, že má štěstí.

Brzký trénink

Ve věku 13 let podstoupí chlapci z ostrova Mangaia jakýsi rituál obřízky a jsou izolováni od zbytku vesnice. Následující dva týdny dostávají od staršího muže nepřetržité sexuální instruktáže týkající se pozic, technik a omezení. Po uplynutí této dvoutýdenní lhůty vstoupí do vztahu se zkušenou ženou, která se dále vzdělává. Mladé ženy se také učí o nejlepších způsobech, jak si užít sex, a jsou povzbuzovány, aby spaly s co největším počtem mužů.

Masturbace do řeky

Staří Egypťané věřili, že řeka Nil vznikla ejakulací Atuma, Boha stvoření. Egyptští faraoni byli sami považováni za zbožné. Vymysleli tedy rituál, kdy se egyptskí faraoni vrhli do řeky Nil. Myšlenka byla, že pokračování v doplňování božské zásoby semene v řece zajistí, že břehy zůstanou vysoké.

Dobře, chlapi, která z těchto sexuálních praktik by vás nejvíc překvapila?

Předchozí článek
Další článek