Kolik stojí pronájem párty stanu

Nechcete si párty stan kupovat? Nemusí se to skutečně vyplatit, vhodným řešením může být jeho pronájem. Kolik stojí?

Pronajmout si rozkládací párty stan se vyplatí

V okamžiku, kdy se vám nevyplatí si kupovat vlastní stan, protože potřebujete zastřešení pouze jednorázově, má smysl si párty stan půjčit. Toto řešení se hodí pro svatby, oslavy, firemní večírky, festivaly či pro propagační účely firem.

Cena pronájmu párty stanu se bude lišit podle typu a velikosti výrobku. Trhu dominují rozkládací stany od těch nejmenších ve velikosti 3 x 3 m až po velkokapacitní zastřešení. Ty mohou mít dokonce rozměr 4 x 12 m, což znamená celkovou rozlohu plných 48 m². A platí samozřejmě, že čím větší stan je, tím více si připlatíte.

Velikost ale není jediným faktorem rozhodujícím o ceně za pronájem. Svou roli sehrává i kvalitativní úroveň konkrétního produktu. Započítat pochopitelně musíte i další přidružené služby, jako je doprava a montáž.

Obvykle se cena stanovuje za metr čtvereční, ale může se počítat i jakožto paušální nebo se odvíjet od celkového počtu dnů pronájmu. V zásadě tak lze říci, že se můžete pohybovat v cenách od několika set korun až po částky převyšující 10 000 Kč za pronájem rozkládacích stanů.

Pronajímatel vám půjčí i doplňky a zařídí montáž už za den

Společně se stanem si navíc můžete půjčit i další doplňky a příslušenství, jako je luxusní lakovaná dřevěná stanová podlaha a jiné příslušenství v podobě nábytku, topení do stanu, osvětlení stanu nebo látkových dekorací. Vždy tak primárně závisí na charakteru konkrétní akce.

Vyplatit se může pronájem párty stanu nejen z hlediska finančního, ale také časového. Jestliže si zvolíte odbornou montáž, je možné dokonce už během jediného dne připravit zázemí pro až několik tisíc lidí.

Spolehlivý pronajímatel by vám také měl garantovat i adekvátně hustou síť poboček. To zaručí, že vám bude blízko kdykoli budete potřebovat a akci tak bude možno zorganizovat v jakémkoli místě, které si zvolíte.

Našli jste nabídku, která vyhlíží cenově příznivě, a už přemýšlíte, že na ni kývnete? Vždy si, pozor, nezapomeňte ještě podrobně přečíst obchodní podmínky. Pozornost věnujte především záloze, pojištění a zrušení pronájmu vašeho rozkládacího stanu.