Jak vydělávají travel blogeři? Budeme zase cestovat? 10 nejgooglenějších otázek

Cestování pomalu svítá na lepší časy a turisté začínají plánovat, proto se snaží vyhledávat informace o zemích a dopravě.

Zde je 10 otázek, které cestovatelé nejčastěji zadávali do Googla – od „kdy můžu vycestovat?“, po „stojí cestovní pojištění za to?“. Problémy turistů seřadili odborníci z Club Med a zároveň doplnili odpovědi.

Zde je top 10 otázek vyhledávaných na Google:

1 Je cestování koníčkem? – 3 600 vyhledávání
2 Proč je cestování důležité? – 2 400 vyhledávání
3 Vyplatí se uzavřít cestovní pojištění? – 1 300 vyhledávání
4 Je cestování momentálně bezpečné? – 720 vyhledávání
5 Jak vydělávají cestovatelští blogeři peníze? – 590 vyhledávání
6 Proč je cestování dobré? – 480 vyhledávání
7 Která cestovní kreditní karta je nejlepší? – 390 vyhledávání
8 Může cestování ovlivnit periodu? – 320 vyhledávání
9 Obnoví se cestování v roce 2021? – 260 vyhledávání
10 Existují ještě cestovní kanceláře? – 140 vyhledávání
1) Je cestování koníčkem?

Ano. Pokud to děláte ve svém volném čase pro radost, je to koníček. Nárůst nabídky dovolenkových balíčků pro samostatné cestovatele a stránek na porovnávání cen způsobil, že mnoho lidí může levně a častěji cestovat po blízkých zemích. Z tohoto důvodu stále více lidí považuje cestování za jednu ze svých zálib.

2) Proč je cestování důležité?

Immigration and passport control at the airport. woman border control officer puts a stamp in the US passport of american citizen. Concept

Cestování pomáhá rozšiřovat naše chápání světa kolem a vychovávat k poznávání nových kultur a tradic. Může také vytvářet dlouhotrvající vzpomínky a vazby s rodinou, přáteli a partnery. Nemluvě o mnoha výhodách pro fyzické a duševní zdraví!

3) Vyplatí se uzavřít cestovní pojištění?

Ano. Nouzové lékařské ošetření v zámoří může být drahé, a proto je důležité před cestou se pojistit. Některé pojistky se mohou vztahovat také na krádeže, ztrátu zavazadla, zpoždění letu a zrušení letu.

4) Je cestování momentálně bezpečné?

I když cestovní ruch neustále přichází s novými způsoby, jak zajistit bezpečnost lidí, kteří cestují, neexistuje žádná záruka, že cestování právě teď je zcela bez rizika.